Yorum yapılmamış

Mustafa Sagir Olayı

Kraliçe Halifeliğe Evet Diyor

Söz konusu vatan, millet ve yüce TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ olunca meseleyi her açıdan değerlendirmek, farenin deliklerini gözlemek, aysız gecede yürüyen karıncanın ayak seslerini duymak gerekir.

 Tarihin notlarına bakınca görüyoruz ki Türk topraklarına halifelik geldiğinden beri, tarihsel ve realitik konuma göre, konjektüre göre ismi değişen keferelerin, haçlıların, Siyonistlerin, emperyalistlerin, dış güçlerin, üst akıllıların kısacası tüm bu kadim düşmanların ortak emelleri devam etmektedir. Hedefleri siyasi halifeliği Türk himayesinden alıp böylece kendi strateji ve emelleri doğrultusunda dünyadaki önemli coğrafyalarda, yer altının ve yer üstünün, bugünün ve gelecek çağın madenlerinin üzerinde yaşayan 1,5 milyar Müslüman insanı sömürerek yönetmek ve onlar üzerinde nüfuz elde etmektir.

Bu hedefin önündeki tek engel Türk aklı, Mustafa Kemal Atatürk’ün dehası ve milletine emanet ettiği T.B.M.M.’dir. Hakkında oldukça uzun ve detaylı yüzlerce tarihi anekdot ve belgesi olan bu konu ile ilgili belki üzerinde ciddiyetle düşünülüp araştırılır diye tarihe not düşmek üzere çok kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Devamı :

http://www.onaltiyildiz.com/haber.php?haber_id=5862

 

Bu konuda Krt TV’de yayınlanan Gönül Mimarları Programında Oktan Keleş’in Yaptığı açıklama da aşşağıdadır.

Video :

Tags: Kraliçe Halifeliğe Evet Diyor, Mustafa Sagir, Mustafa Sagir Olayı, Oktan Keleş

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.