Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Oktan Keleş Beyin Seçim Özel Açıklaması

Oktan Keleş Beyin Seçim Özel Açıklaması

3

Değerli okurlarımız ve Koldaşlarımız,

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz 24 Haziran 2018 tarihinde seçimler oldu. Biliyoruz ki tüm Kalperenler seçim sonuçları hakkında Oktan Keleş Beyin görüşlerini merak ediyor. Sağolsun kendisi de bizleri düşündüğü için Seçim sonuçları hakkında bir video çekip, seçim sonuçları hakkındaki düşüncelerini bizlerle paylaştı.

Video :

Share.

About Author

Kalperen Ocağı Derneği Resmi Hesabı

3 yorum

  1. Serdar Kazanç on

    Sultanım süper açıklama olmuş. Affınıza sığınarak Gök Girmiş Kızıl Çıkmışsınız. Muharrem İnce’yle yapılan pazarlığıda biraz açsaydınız çok iyi olurdu. Doğrusu merak ettik.

  2. Dertli Koldaş on

    Çok sevdiğim ve değer verdiğim (her zaman öyle kalacak) Oktan Bey, Erenler, Deruniler, Ötükenli Bilgeler sanırım bu sefer başarılı olamadınız şeytanilerin, başkörmezin yandaşlarının, şeytanın seçim sonucu kendi lehlerine çevirmesine. Ama neden böyle oldu, niye kurtulamıyoruz yüzlerce yıldır sürekli darbeler yeyip tekrardan toparlanmaya, bu kısır döngüye neden müsaade ediliyor sizlerce ? Niçin yüzyıllardır aşınmamıza müsaade ediliyor, neden bizde şeytaniler gibi rahat ve kendisine zarar gelmesine müsaade etmeyen topluluk olamıyoruz ? Niye müsaade edilmiyor bu döngüyü kırmamıza, neden bin yıllardır hep şamar oğlanıyız ….

  3. Tengri’yi savunmak hep bize düşüyor, artık bırakalım başka ülkeler savunmaya başlasın. Çoookkkk yıprandık millet olarak, biraz rahat edelim artık yeter yahu !

Leave A Reply