Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
[23-09-2017] Gönül Mimarları Sezon Açılışı Fotoğrafları

[23-09-2017] Gönül Mimarları Sezon Açılışı Fotoğrafları

0

Bu hafta sonu Krt Kanalında 5. sezonu yayınlanacak olan Gönül Mimarları programının açılış çekimleri yapıldı. Sezonun açılış çekimleri olduğu için yaz ayları boyunca birbirinden uzak kalan Kalperenler ilk defa bu kadar geniş bir kadroyla bir araya gelmişti. Tabi yazın Tire’de 80 Kalperenle yaşadığımız macera hariç. Herkes uzun bir aradan sonra bir araya gelmenin coşkusunu yaşadı hasret giderdi ve Tire’de yaşananların kritiğini yapmaya başladı. Bir yandan da Sezonun açılış programı için Ogün, Uğur ve Ali Rıza Koladaşlarımız Kam Gösterisi hazırlığı içerisindeydiler. Hazırlıklar yapıldı ve çekimler başladı.

Sultanımız Bu hafta Söz ve Müziğin kendisine ait olduğu yeni bestesi Yesin Seni Karınca parçasını seslendirdi.

Çekimlerin bitiminde Başbuğumuzu uğurladık ve ocağımıza doğru yola çıktık. Ocağımıza varınca program çekimlerine gelemeyipte direk Ocağımıza gelen Koldaşlarımız da vardı. Onlarla da hasret gidermeye başladık. Yemekler yenildi. Sohbetler edildi. Güzel bir hafta sonu geçirdik.

Fotoğraflar :

IMG_4446

Share.

About Author

Kalperen Ocağı Derneği Resmi Hesabı

Leave A Reply