Yorum yapılmamış

[22-04-2017] Çalıştay

Bu haftaki etkinliğimiz yine Türkiye’nin her bir tarafından Kalperenin Gönül Mimarları çekimi için Krt Kanalında buluşmasıyla başladı. Program başlayana kadar uzaktan gelenlerle hasbihal edip, hasret giderildi. Bu haftaki çekimlerde Kalperen Korosu da sahnedeydi. Başka başka illerde yaşanıldığı için beraber prova yapma imkanını sadece televizyon kanalında bulabilen Kalperen Korusu, bunu fırsata çevirip çekimler başlamadan önce prova yaptı. Kalperen Korosu bu hafta “Yar Saçların Lüle Lüle” ve “Yaşa Benim Halkım” Parçalarını seslendirdi.

Gönül Sultanımız Oktan Keleş Bey de bu hafta Söz ve Müziğin kendisine ait olduğu yeni bir besteyle katıldı.

Çekimlerin ardından Başbuğumuzu uğurladıktan sonra bizler de Ocağımıza doğru yola çıktık. Vardıktan sonra Ocağın bereketini alan akşam yemeği yenildi, sonrasında da dinlenme çay faslı başladı. Bu haftaki programımız diğer haftaki programlara nazaran biraz daha özeldi. Çünkü 23 Nisan haftasına denk gelmişti. İmkanı uygun olan Kalperenlerimiz Programa çocuklarıyla katıldı. Çocukların eğleneceği küçük bir program yapıldı.

23 Nisan Programından sonra da çekiliş yapıldı. Şüphesiz günün en şanslı kişisi Ali Rıza Yılmaz Koldaşımızdı. Kendisine çekilişten Gönül Sultanımız Oktan Keleş Beyin Çin müzesine yaptığı baskında giymiş olduğu “Kot Mont” çıktı.

Çekiliş bitti ve bir süre dinlenildikten olağan hale getirdiğimiz Çalıştaylarımızın 6.sını yaptık.

Video :

Tags: Çalıştay

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.