Yorum yapılmamış

[28-01-2017] Haftası Etkinliğimiz

Bu haftaki etkiniliğimizde, Gönül Sultanımız Oktan Keleş Bey bizleri kırmayıp, yayın evinden rica etti ve Kalperenlerin uzun süredir merakla beklediği, Gönül Sultanımız Oktan Keleş Beyin onaltiyildiz.com siztemizde yayınladığı Kulbak Bilge Kitabının ( internette yayınlanmamış Kulbak Bilge II kitabıyla birlikte tek kitap haline getirilip yayınlanmış hali ) ilk imza gününü Kalperen Ocağı derneğinde yaptık. Aynı zamanda Değerli Büyüğümüz Erol Elmas Beyin de Emir Yıldızdan kitabının imza gününü Ocağımızda yaptık. Dünyanın ve Türkiye’nin her köşesinden Kalperen bu etkinliğimize katılabilmek için Ocağımıza geldiler.

Video :

https://vimeo.com/202265599

 

Öğlen saatlerinde başlayan imza günü etkinliğimiz devam ederken bir yandan da daha önceden Oğalak sözü olan Kalperenlerimizin oğalak kesimi yapıldı ve akşam yemeğine hazır edildi. İmza gününün bitiminde akşam yemeğine geçildi.

Video :

 

Akşam Yemeğinden sonra dinlenme ve çay molası verildikten sonra meşk başladı.

Meşk :

Meşk ile Uzun süredir ilk defa bu kadar kalabalık bir organizasyonda bir araya gelen tüm Kalperenlerin  birlikte gönülleri coştu. Meşkten sonra olağan hale getirmeye çalıştığımız Çalıştayımızın ikincisini icra ettik.

Çalıştay :

https://vimeo.com/203630537

Çalıştayın bitiminde tekrar sohbet ve muhabbetin devam ettiği gecede gönüllerinin coşkunluğu durmayan Kalperenler gecenin ilerleyen saatlerinde tekrardan oyun havasına başladı. Bu sırada saat gece 03:00 civarıydı.

Video :

Nihayet günü sabah etmiştik. Kahvaltı, sohbet, muhabbet derken pazar günü öğleden sonrayı bulan saatlerde enerjilerinden yerinde duramayan Kalperenler yeniden oyun havasına başladı.

Video :

 

Fotoğraflar :

IMG_3783

Tags: Çalıştay, Erol Elmas, İmza Günü, Kulbak Bilge, Kulbak Bilge İmza Günü, Meşk, Oğlak Günü, Oktan Keleş

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.