Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
[24.03.2018] Hu Sırrı

[24.03.2018] Hu Sırrı

0

Bu haftaki Çalıştayımızın konusu bir Koldaşımızın önceki haftalarda sorduğu bir soru üzerine Gönül Sultanımız Oktan Keleş’in bu soruyu cevaplamasıyla gelişti. Koldaşımızın Münir Derman Hazretlerinin söylediği “Kendi çalıyor, kendi oynuyor” cümlesinin ne manaya geldiğini önceki haftalarda Sultanımıza soru olarak yöneltmişti. Sultanımızda sorunun sorulduğu andaki Çalıştayın akışı bozulmasın diye o sorunun cevabını ileriki bir çalıştayda cevaplıyalım deyip ertelemişti.

Koldaşımızın bu sorusu üzerine neredeyse 400 yıldır hiç bir yerde anlatılmayan en son 1600’lü yıllarda Bektaşi Tekkelerinde anlatılmış olan “Hu Sırrı” Sultanımız tarafından anlatıldı ve kamuoyuna sunuldu.

Her geçen gün daha da büyük sırların bir bir açıldığı çalıştaylarımız bu konuyla birlikte zirve yaptı. Kalperen ocağında yapılan bu çalıştaylar yavaş yavaş İslam Dininin hakikatinin ortaya çıkmasına ve tarihin akışının değişmesine sebep olmaya başladı.

Video :

Share.

About Author

Kalperen Ocağı Derneği Resmi Hesabı

Leave A Reply