Yorum yapılmamış

[04-03-2017] Kulbak Bilge İmza Günü ve Hafta Sonu Etkinliğimizin Fotoğrafları

Bu gün hepimiz için yine çok özel bir gündü. Gönül Sultanımız Oktan Keleş’in Kulbak Bilge kitabının CNR Kitap Fuarında imza günü vardı. Derneğimizin üyeleri, Oktan Keleş’in Kalperenleri olarak her fırsatta Gönül Sultanımız Oktan Keleş’in yanında olmaya ona beslediğimiz sevgi ve muhabbetten aynı havayı solumaya çalıştığımızdan yine Oktan Keleş’i yalnız bırakmamıştık. Türkiye’nin hatta Dünyanın her bir yanındaki Kalperenler kitap fuarında buluşmak için yola çıktı. Kimi Ocakta buluştu, kimi fuarda. Saat 13:00’ı gösterdiğinde imkanı olup da imza gününe katılacak Kalperenlerin çoğu kitap fuarındaki yerini almıştı. İmza saati gelmeden hemen önce Gönül Sultanımız Oktan Keleş de fuara giriş yaptı. Standa geçmeden önce az da olsa biz Kalperenleriyle hasbihal etme fırsatımız oldu.

Aynı zamanda Değerli Büyüğümüz Erol Elmas Beyinde imza günüydü. Saat gelip Standa geçildiğinde Oktan Keleş’e ve eserlerine gönül veren Türkiye’nin Ve Dünyanın dört bir yanından bir çok kişi imza gününe gelmişti. Dernek olarak Serdar Kazanç ve Orkun Akar Koldaşımız imza gününde Oktan Keleş ve Erol Elmas’ın kitaplarını imzalatan ve Oktan Keleş’e gönül veren takipçilerle ropörtaj yaptılar.

İmza günü bitiminde Kalperenler fuarın önünde toplu fotoğraf çekilip Ocağımıza doğru yola koyulduk. Ocağımıza vardığımızda yemeğimizi yeyip dinlenmeye koyulduk. Bu sırada imza gününe yurt dışından gelen ve bizimle beraber Ocağımıza geçen Oktan Keleş’e gönül veren bir takipçiye Oğuzhan Kazım Akın ve İzzet yıldırım Koldaşımız çarşaflı kadın kılığına girerek bir şaka yaptılar.

İlerleyen saatlerde olağan haline getirdiğimiz Çalıştaylarımızın 5. sini yaptık.

Fotoğraflar :

IMG_2266

Tags: Bu Ülkenin Çocukları, Çalıştay, Emir Yıldızdan, Erol Elmas, İmza Günü, Kamera Şakası, Kulbak Bilge, Oktan Keleş

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.