1 Yorum

Yüce Türk Milletinin Başı Sağolsun

Jeostratejik  konumumuz  ve kadim tarihimizin Yüce Türk Devletine  ve onun Aziz Türk Milletine yüklediği sorumluluğu  ortadan kaldırmaya gücü yetmeyen küresel  güç odakları, kullandıkları terör fahişeleri  eliyle haince ve kalleşçe terör saldırısında bulunmuşlardır.

Aziz Türk Milletinin evlatları olarak, Asayiş ve Terörle Mücadelede Emniyet Mensuplarımızın ortaya koydukları mücadele takdire şayandır. Bu hain ve kalleş terörle mücadelede ilk anlardan itibaren gösterdikleri  özveri, asla hafızalardan silinmeyecek ve minnetle anılacaktır.

Bu hain, kalleş ve fahişe terörle mücadelede ŞEHİT OLAN AZİZ TÜRK MİLLETİNİN EVLATLARINA ALLAH’TAN RAHMET, KEDERLİ AİLELERİNE BAŞ SAĞLIĞI  ve SABR-I CEMİL, YARALI EVLATLARINA DA ACİL ŞİFALAR NİYAZ EDERİZ.

YÜCE TÜRK DEVLETİ’NİN  GÜCÜNÜN ve KARARLILIĞININ bölücü fahişelere ve onları kullanan hain odaklara vereceği cevaptan zerre kadar kuşkumuz yoktur. Devletimiz, dostunu düşmanını çok iyi tanımaktadır.

DEVLET ERKİNİ kullanan yönetim ve siyasetin de kısır gündem ve çekişmelerle vakit kaybetmeden Devlet aklı ile uyumlu, sorumlulukla her türlü tedbiri anında ve kararlılıkla yerine getirmesini, TÜRKİYE CUMHURİYETİ’ ne karşılıksız can bağı ile bağlı vatandaşları olarak beklemekteyiz.

ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN

Yener DURSUN

KALP O DER
KALPEREN OCAĞI DER.GNL.BŞK.

Tags: Beşiktaş Patlaması, Kalperenler, Kalpoder, Teröre Lanet

Benzer Yazılar

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.