Yorum yapılmamış

ÖNEMLİ DUYURU

Kıymetli Onaltıyıldız Takipçileri ve Koldaşlarımız;
Kamuoyuna önemle ve ısrarla yaptığımız daha önceki duyurularımızı ve içeriklerini hatırlatarak bir yenisini daha bilgilerinize önemle sunuyoruz (arşivlere bakılırsa görülecektir). Kurucu bânimiz Sayın Oktan Keleş Bey’in direktifleri üzerine tüzük amaç faaliyetleri hazırlanarak kurulan, Kalperen Ocağı Derneği kurulduğu günden bugüne ve sonrası içinde mâli konularda, âyni ve naktî olmak üzere, hassasiyetle davranmıştır ve davranacaktır.
Bilinsin yada bilinmesin şahıslar, özel, tüzel ve kâmu kuruluşlarından, içeriği, niyeti , açıklaması, adı ne olursa olsun her zaman uzak durulmuştur. Böyle bir ilkeye sahipken geçtiğimiz gün, kurucu bânimiz adına, ocağımız adresine, kendi bilgileri dışında, göndereni olmayan (olsa da bilinse de ilkemiz değişmez) hediyeler gönderilmiş, ocağımız kapalı olmasına rağmen, esnaf koşularımıza bize teslim edilmek üzere bırakılmıştır. Kurucu bânimizin bilgisi dışında, böyle bir durumu kabul etmesi mümkün değildir.
Hediyeleri gönderenin, kimliğini, niyetini ve amacını, 0533 735 63 75 telefon numarasıyla irtibata geçerek, bir açıklama yapmasını rica ediyoruz. Çünkü, biz gelen ürünleri kargoya teslim edip, gönderici firmaya geri göndereceğiz.
Kamuoyuna ve bu meçhul kimseye gereğini arz ederiz.
Yener Dursun
Kalpoder Genel Bşk.
Not: Gönderilerin sahibi duyuru sonrası tarafımıza ulaşmış olup, talep ettiği yöntemle gönderileri kendisine  iade edilmiştir.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.