Yorum yapılmamış

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Rahmetle Anıyoruz

Binlerce yıllık kadim bir geçmişin, tarihin, medeniyetin bakiyesi, TÜRKİYE  CUMHURİYETİ  DEVLETİ’ ni  kuran Lider, Komutan ve Kurucu Cumhur Başkanı Gazi Mustafa KEMAL ATATÜRK’ ün ahirete irtihalinin 78.yıldönümünde  minnetle yad ediyoruz.

Bize emanet ettiği kadim tarihimiz, medeniyetimiz ve töremiz ışığında TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ’ nin varlığı ve bağımsızlığı, TÜRK MİLLETİNİN bölünmez bütünlüğü,  Yüce TÜRK ORDUSU’ nun muzafferiyeti,  şanlı TÜRK BAYTAĞI’ nın dalgalanması, muhafazası,  müdafaası ve gelecek nesillere aktarılması, sahip olduğumuz değerleri her alanda geliştirmeyi ve mevcudiyetini sağlayacak kuvvetin damarlarımızda dolaşan asil kanımızın son damlasına kadar çalışacağımıza ve gerektiğinde seve seve canımızı vereceğimize GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ ün  şahsında YÜCE TÜRK DEVLETİ VE MİLLETİ önünde söz veriyoruz.

Bu değerler uğruna mücadele eden şanlı ecdadımız ve ilk şehidimizi, ATATÜRK ve  SİLAH  ARKADAŞLARINI, son şehidimize kadar şükranla minnetle yad ediyoruz. Ruhları  şad olsun, Gazilerimize ALLAH (c.c.)  hayırlı ve uzun ömür versin.

Şükran  ve  Minnet dualarımızla …

Yener DURSUN
Kalperen Ocağı Genel Başkanı

Tags: Atatürk

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.