Yorum yapılmamış

[29-10-2016] Özden ve Kazım Akın Koldaşlarımızın Düğün Günü Etkinliği

Bu hafta Ocağımız için çok özel bir haftaydı. Ocağımızda tanışıp, anlaşan ve ömürlerini birlikte geçirmek isteyen Özden ve Kazım Akın Koldaşlarımızın düğününü tüm Kalperenlerle birlikte Ocağımızda yaptık.

Düğün etkinliğimiz Kalperenlerin öğle saatlerinde yavaş yavaş Ocağa gelmesiyle başladı. Kıymetli büyüklerimiz Erol Elmas Bey, Atilla Murathan Hoca ve Eşi Ayşe Murathan Hocamız da Ocağımıza teşrif ettikten sonra, saat 16:00 gibi Gönül Sultanımız Oktan Keleş Bey de Ocağımızı şenlendirdi.

Bu sırada gelin ve damadımız belediyede nikahları kıyılıp Ocağımıza doğru yola çıkmışlardı.

Gelin ve Damadında Ocağımıza gelmesiyle Düğün faliyetimiz başladı. Takı merasiminden sonra hep beraber yemeğe geçtik.

Video :

https://vimeo.com/191046631

 

Yemekten sonra da Koldaşlarımızın bu güzel günlerinde hep beraber oyun havalarıyla coştuk eğlendik. Erkeklerin eğlenmesi bitince, erkek Koldaşlarımız dışarı çıktı ve Bacıbeylerimizin de kendilerince eğlendi.

Video :

https://vimeo.com/190694030

 

Gecenin ilerleyen saatlerine doğru düğün faliyetimiz sona erdi, gelin ve dağmadımızı uğurladık.

Ama bizde faliyet bitmez diyerek Prof. Dr. Ayşe Murathan Hocamızın  “Su”  konulu konferansını dinleyip, hep beraber tefekküre çalıştık.

Video :

https://vimeo.com/192185379

 

Konferanstan sonra biraz mola verip ardından da Yrd. Doç. Dr. Özlem GENÇ Hocamızın “Mikroorganizmalar” Konulu Konferansına geçtik.

Video :

https://vimeo.com/190837752

 

Konferansın ardından çay molası verip dinlenmeye çekildik. Ortamın yüksek enerjisinden olacak sabaha karşı “Sabah Şekerleri” programıyla Meşk yaptık.

Video :

https://vimeo.com/190847109/b463bde88c

 

Özden ve Oğuzhan Kazım Kalperenlerimize uzun ömür, mutlu bir beraberlik ve bir yastıkta bir ömür geçirmeleri dileğiyle …

Fotoğraflar :

IMG_0233

 

Tags: Düğün, Kalperen Yemek Duası, KazımAkın, Konferans, Microorganizmalar, ÖzdenAkın, Prof. Dr. Ayşe Murathan, Sabah Şekerleri, Su, Yrd. Doç. Dr. Özlem Genç

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.