Yorum yapılmamış

[28-01-2017] Meşk

Bu haftaki etkiniliğimizde, Gönül Sultanımız Oktan Keleş Bey bizleri kırmayıp, yayınevinden rica etti ve Kalperenlerin uzun süredir merakla beklediği, Gönül Sultanımız Oktan Keleş Beyin onaltiyildiz.com siztemizde yayınladığı Kulbak Bilge Kitabının ( internette yayınlanmamış Kulbak Bilge II kitabıyla birlikte tek kitap haline getirilip yayınlanmış hali ) ilk imza gününü Kalperen Ocağı derneğinde yaptık. Aynı zamanda Değerli Büyüğümüz Erol Elmas Beyin de Emir Yıldızdan kitabının imza gününü Ocağımızda yaptık. Dünyanın ve Türkiye’nin her köşesinden Kalperen bu etkinliğimize katılabilmek için Ocağımıza geldiler.

Öğlen saatlerinde başlayan imza günü etkinliğimiz devam ederken bir yandan da daha önceden Oğalak sözü olan Kalperenlerimizin oğalak kesimi yapıldı ve akşam yemeğine hazır edildi. İmza gününün bitiminde akşam yemeğine geçildi. Akşam Yemeğinden sonra dinlenme ve çay molası verildikten sonra meşk başladı.

Meşk ile Uzun süredir ilk defa bu kadar kalabalık bir organizasyonda bir araya gelen tüm Kalperenlerin  birlikte gönülleri coştu. Kalperenlerin bu coşkulu hali Pazar günü herkes dağılana kadar devam etti.

Video :

 

Video :

 

Video :

Tags: Meşk, Oyun Havası

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.