Yorum yapılmamış

[04-11-2017] Önce Ceza Sonra Kutlama

Bu hafta sonu programımız yine Krt Kanalının stüdyolarında Gönül Mimarları programının çekimleri için buluşmamızla başladı. Bu program için Sultanımız ve Kalperenler küçük bir tiyatro (müzikal) gösterisi hazırladı. Tiyatro ekibi çekimler için kostüm hazırlığı yaparken bizler de bizler de bekleme salonunda Gönül Sultanımız ve Başbuğ Zeybek’le sohbet ediyorduk. Çekimler başladı ve Koldaşlarımızın hazırladığı tiyatro gösterisi başladı.

Program bitti Başbuğ Zeybek’i uğurlayıp biz de Ocağımıza doğru yola çıktık. Ocağa vardığımızda yemeğimizi yeyip çay faslına geçerek dinlenmeye başladık. Ama bu gün ki programda küçük bir sorun yaşamıştık. Tiyatro gösterisindeki ekipte bulunan Burak Kardeşimizin üstlendiği bir rol vardı ve bu rol gereği Sultanımızın emriyle bir Türküyü Pavarotti gibi uzatarak seslendirecekti. Burak Kardeşimizse Gönül Sultanımız Oktan Keleş Beyin dediğinin tam tersini yaptı. Programdan sonra neden böyle yaptın diye sorunca “Kazım abi o şekilde söyleyince güzel olmuyor, sen normal şekilde söyle dedi” dedi.

Tabi bunu derneğimizin yönetim kadrosu duyunca Gönül Sultanımız Oktan Keleş Beyin emri yerine Kazım Koldaşımızın söylediği sözü dinleyen Burak Kardeşimize cezasını kesti.

Video :

Tags: Ceza, Doğum Günü

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.