Deprecated: Function create_function() is deprecated in /var/www/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Bir Meczup Kalperen’in Rüyası 4. Bölüm: Meczup Şarkısı Oktan Keleş’e Karşı mı Yazıldı?

Bir Meczup Kalperen’in Rüyası 4. Bölüm: Meczup Şarkısı Oktan Keleş’e Karşı mı Yazıldı?

3

Yazı dizimizin bu bölümünde 1492 yılında İspanya’dan kovulan Yahudilerden, İzmir ve Selanik’e yerleştirilen bir Sülalenin günümüzdeki pop şarkıcısı olan üyesi Can Bonomo’nun 2011 yılında çıkarttığı Meczup adlı parçasını inceleyeceğiz. Ama öncesinde yazı dizimizin önceki bölümlerinin linklerini sizlerle paylaşalım.

Bir Meczup Kalperenin Rüyası 1. Bölüm: Küp
https://kalpoder.com/bir-meczup-kalperenin-ruyasi-1-bolum-kup/

Bir Meczup Kalperenin Rüyası 2. Bölüm: Lost Dizisinin Sırrı ve Deccal’in Çıkışı
https://kalpoder.com/bir-meczup-kalperenin-ruyasi-2-bolum-lost-dizisinin-sirri-ve-deccalin-cikisi/

Bir Meczup Kalperenin Rüyası 3. Bölüm: Semboller ve Biat
https://kalpoder.com/bir-meczup-kalperenin-ruyasi-3-bolum-semboller-ve-biat/

 

Konumuza dönecek olursak 2010 yılında tüm bunlar olurken (Önceki bölümlerde anlattıklarım) 1492 yılında İspanya’dan kovulan Yahudilerden, İzmir ve Selanik’e yerleştirilen bir Sülalenin günümüzdeki pop şarkıcısı olan üyesi 2011 yılında Meczup adlı bir albüm çıkartır.

Ne tesadüftür ki Meczup kelimesi halk dilinde neredeyse unutulmuş bir kelimeydi,  ta ki Oktan Keleş 2006 yılında başladığı Bir Meczubun Rüyası serisini yazmaya başlayıp bu kelimeyi yeniden gündemimize getirene kadar.

Serinin isminden de anlayacağınız gibi Oktan Keleş kitabında  kendisini bir meczup, kitapta anlattıklarını ise bu meczubun rüyası olarak lanse ediyordu.

Yukarıda bahsettiğim Yahudi pop şarkıcısı 2011 yılında çıkarttığı, albümünün de adını aldığı Meczup adlı şarkısına çektiği klibi ve sözleri birlikte inceleyelim.

 

 

Meczup şarkısına çekilen klip yukarıdaki resimde görülen ortamda geçmektedir.

Ortamı incelediğimizde Masonların meşhur iki sütunu arasında ve damalı zemin üzerinde geçmektedir. Arkada da 1 Dolar üzerindeki Piramidi temsilen perde üçken şeklinde dekore edilmiş, 1 Dolardaki Piramitteki gözün yerine de lamba denk getirilmiş.

Neden lamba derseniz, 1 Dolardaki göz Güneş Tanrısı Ra’yı temsilen konulmuştur. Güneş ışık saçar, Aydınlatır. 1 Dolara bakarsanız Oradaki Tek gözünde ışık saçtığını göreceksiniz. Dolayısıyla bu dekorda tek gözün yerine koyulabilecek en güzel nesneyi seçip ışık yayan, Aydınlatan bir lamba yerleştirmişler.

Klip boyunca da şarkıcı elinde bir “ASA” ile durmaktadır. “ASA” size de tanıdık geldi mi?

Klibi izlemek isteyenler için klibin kaliteli görüntüden kalitesiz görüntüye doğru 3 ayrı linkini aşağıda veriyorum.

https://www.izlesene.com/video/can-bonomo-meczup-video-klip-hd/5467695

 

Şarkının sözlerini incelediğinizde, şarkıcı meczup olan bir kişiden bahsediyor ve bu kişiyi “Senide Yakarlar, Derini Yüzerler … vb.” şekilde tehdit ediyor. Acaba bu tehdit ettiği kişi Oktan Keleş mi diye sormadan edemiyor insan. Gelin sözlerini hep beraber inceleyelim.

Bir meczup hali yaman
İçmemiş kalmış harman   (Sanki burada Nargileyi kast ediyor)
Deliye dönmüş ondan 
Dönme ey meczup uyan

Dermiş hep aşklar yalan
Korkmam oyunlarından 
Sona gidermiş her an 
Gitme ey meczup uyan

En ileri durma meczup seni de üzerler 
Kimileri var ki meczup derini yüzerler 
Kafana da takma meczup yoluna bakarlar 
Hiç oralı olma meczup seni de yakarlar

Yalanların arkasından gitme meczup
Bu kadar mı kolay
Yabanların bahçesinden geçme meczup
Bu seni sen yapar

Sanki klip ve şarkı sözleri Oktan Keleş’i tehdit emek için yazılmış yada yazdırılmış ve bu şarkıcıya söyletilmiş gibi. Değerlendirmesi size ait.

Yazının bu bölümünün sonuna gelirken Tüm Türk ve İslam aleminin geçmiş Kurban bayramını kutlu olsun.

Tüm İslam Alemi demişken Arakan’da yapılan zulme bir iki cümle söz söylememek olmaz.

Dünya nereye sürükleniyor böyle?

Sürükleyenler kim?

Bir yanda Arakan’da zülüm devam ederken Amerika ile Kuzey Kore arsında neler oluyor?

Yoksa şeytaniler Tanrılılar Tanrısızlar savaşı planına hız vermeye mi çalışıyor?

Amerika tarihi boyunca hiçbir Başkana Trump’a karşı olduğu kadar karşı olmadı.
Plan acaba şu olabilir mi?

Amerikan Derin Devletiyle Trump beraber oturup bir plan yapar,Plan o kadar çılgıncadır ki, gerçekleştiğinde Amerikan Devleti dünyada ki hiçbir ülkeye hesap veremeyecektir.Bunun üzerine Trump çıkar ve der ki, “Yeni Başkan ben seçileyim, Beni öyle bir lanse edin ki hem Kendi ülkem hem de tüm dünya benden nefret eder olsun. Böylece yaptığımız planı hayata geçirdiğimizde Amerikan Devleti olarak “Biz yapmadık, Trump yaptı, Seçildikten sonra yaptığı hareketlere karşı bizde onu sevmez ve istemez olduk, Adam zaten deliydi” dersiniz, Siz de Amerikan Devleti olarak bu çılgınca Planın sonuçlarından sıyrılmış olursunuz. Ben de bu çılgınca şeytani planı gerçekleştiren olarak Şeytaniler tarihine adımı Altın harflerle yazdırmış olurum.” Dedi.(Not: Yukarıdaki analiz Sultanıma aittir. Ben sadece bu analizi kendi anlatım dilimce anlattım.)

Yazı dizisinin bir önceki bölümünde Mavi-Beyaz-Kırmızı üzerinden bir analiz yapacak olsak Amerikan devletini de, Kuzey Kore devletini de aynı güç kurmuş ve yönetiyor. ŞEYTANİLER.

Ortada sadece Plan gereği danışıklı dövüş yapılarak bir tiyatro oynanıyor.

Ben buna bir tiyatro dedim diye, iki devleti de Şeytaniler yönlendiriyor dedim diye, bu iki devlet asla savaşmaz manası çıkmasın, zira tiyatronun senaryosu gereği bu iki devletin savaşması gerekiyorsa savaşır da. Ama bana kalırsa şimdi değil. Tüm dünyayı iki taraftan birini seçmek zorunda bırakıp herkes tarafını seçtikten sonra.

Tabi birde bu planın gerçekleşmesine Türk Devleti izin verirse.

Türk Devleti izin vermezse onlar ne kadar uygulamak isteseler de başaramazlar.

Birde eskiden hırsızlar sirkte millete cambaza bak cambaza deyip, herkes cambaza odaklandıktan sonra milletin cebini boşaltırlardı.

Bu tiyatronun bir de öteki yüzü var ki, tüm dünya Kuzey Kore ve Amerika arsında savaş çıkacak mı diye odaklandı. Şeytaniler acaba kimin cebini boşaltmaya çalışıyor?
Türkiye’nin etrafında neler oluyor? Çok dikkatli olmak lazım.

Arakan’a dönecek olursak, Budistlik bir ahlak diniyken, Tanrılılar Tanrısızlar savaşının hazırlık aşamasında domino taşı olsun diye Budistlerin arasına yerleştirilmiş şeytanilerin ajanı olan Budist rahip görünümlü, Ashin Wishu’nun yönlendirmesiyle hareket eden bir grup ahlaksız Budistin Müslümanlara yaptığı zulme artık dur denmelidir.

Budistlerin M.Ö. 500 küsür yılından bu yana devam eden inancını araştırdığımızda, zamana dayanamayıp dejenere olarak günümüze kadar geldiğini görüyoruz. Dinde yaşanan bu dejenere oluşun sonucunda, bu dine mensup olanların tek odaklarının ahlaklı olmak olduğunu görüyoruz. Tek bir noktaya odaklandıkları için zamanla asıl odaklanmaları gereken Hakikat noktasını yani Yüce Yaratıcıyı zaman içerisinde unutmuşlar. Günümüzde yaşanan Budizm’de bir yaratıcı algısı yoktur. Bizi ve bu kainatı kim yarattı sorusuna hiç odaklanmazlar. Yani günümüzdeki Budizm’de bir Tanrı inancı yoktur.

Dolayısıyla yaptıkları bu zulüm karşısında “Siz inandığınız Tanrı’dan da mı korkmuyorsunuz da bu zulmü yapıyorsunuz?” sorusunu soramıyoruz.

Bir Tanrı inancı olmadığından dolayısıyla ahiret inancı da yok. Reenkarnasyon inancına sahipler. O yüzden “Öbür tarafta vereceğiniz hesaptan da mı korkmuyorsunuz?” sorusunu da soramıyoruz.

Bende onlara buradan onların anlayacağı şekilde seslenmek istiyorum.

Budizm dininin kurucusu Buda (Siddhartha Gautama) yaptıklarınızı görse, o sevdiğiniz, saygı duyduğunuz Buda’ya hangi yüzle bakacaksınız?

Hiç utanmayacak mısınız?

Saygılarımla

Share.

About Author

Kalpoder Web Sitesi Yöneticisi ve "Bir Meczup Kalperen'in Rüyası" Yazı Dizisinin Yazarı

3 yorum

  1. Bence o avize gozu temsil etmiyor. Tam tersi o goz avizeye bakiyor yani avizeyi hedefliyor Seytan. Cunku avizenin 8 lambasi var. 8 ise Turk devletini temsil ediyor.

  2. mehmetcan karagil on

    ee yani pardon ama …. çıkarttınız, oktan keleşin 2006da yazdığı kitabın başlığında meczup adı geçiyor diye mi oktan keleşi tehdit ediyor? abicim oktan keleş kim ya, siz işin içinde olduğunuz için sanıyorsunuz da ülkede tanıyan bin iki bin kişi vardır bu adamı en fazla. youtubede videosu görülse bile, ropörtaj sayesinde ünlü olmuş adamlar kadar tanınmıyor emin olun. lost yazısı sonlara doğru mesih meselesinde yanlış olsa da, baş kısımları doğru diye baktım ama yani bu kadar da olmaz. paranoyaya doğru gidiyorsunuz. belki semboller de tamam ama oktan keleş ne alaka kardeşim be

  3. Kesinlikle bu şarkı Oktan Keleş’i tehdit amaçlı yapılmış.Sözleri direk hedef almış.Sus işareti yapan hemşire tablosu da göze sokuluyor!Allah yolunda gidenler korkar mı?:)Selamlar saygılar…Bu oluşumun ülkemiz de olması bilinmeyen sırların açıklanması çok iyi gelişme.Ben yeni yeni tanıyorum sizleri.Sosyal medya hesaplarından takip ediyorum.Ve kendi çapımda bu bilgileri yaymaya ve Oktan Keleş gibi Erenlerimizi duyurma gayretindeyim.Yolum yolunuzdur!

Leave A Reply